Saa ligipääs salajasele
sooduskoodile ning telli

Oivaline 30% soodsamalt!

Sisesta oma nimi ning e-maili aadress ning saadame sooduskoodi Sulle meilile.

*Sinu kontaktandmed on turvaliselt kaitstud. Oivaline ei jaga Sinu infot kolmandate osapooltega. Sisestades oma kontaktandmed, annad õiguse Oivalisele Sinuga ühendust võtta magusate uudiste edastamiseks.

Mis on Oivaline tervislik tort?

Meie missiooniks on anda tordile reaalne toiteväärtus, et saaksid nautida õnne igas ampsus maiustades Oivalise Tervisliku Tordiga!

Kuna tervislik toitumine on iga inimese jaoks erinev, oleme loonud kaks erinevat liini Oivalist
“Fitness-tordid”
“Toor- ja vegan tordid”

“Fitness-tortides” on rõhk kõrgemal valgu- ning madalamal süsivesikute ja rasvade sisaldusel. Seega saab “fitness-Oivalisest” süümepiinadeta kõhu täis süüa ent samaaegselt varustades oma keha ideaalse koguse makrotoitainetega, sest “Fitness-tordid” koosnevad 50% ulatuses laktoosivabast kodujuustust. Nagu oleks pruuni riisi, kana ja brokkolit söönud!

“Toor- ja vegan” tortidest ei leia te grammigi loomseid tooteid ning tordid pakatavad vitamiinidest ja mineraalidest, sest ühtegi komponenti ei ole kuumutatud üle 42 kraadi.

Loomulikult on kõik meie tordid gluteenivabad ning tänaseks ka 95% ulatuses lisatud valge suhkru vabad.
Kõik see teebki Oivalise 21. Sajandi maiustuseks!

Galerii

Saa ligipääs salajasele
sooduskoodile ning telli

Oivaline 30% soodsamalt!

Sisesta oma nimi ning e-maili aadress ning saadame sooduskoodi Sulle meilile.*Sinu kontaktandmed on turvaliselt kaitstud. Oivaline ei jaga Sinu infot kolmandate osapooltega. Sisestades oma kontaktandmed, annad õiguse Oivalisele Sinuga ühendust võtta magusate uudiste edastamiseks.

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.